VISIOON

Olla edukas finantsalale spetsialiseerunud konsultatsiooniettevõte, kelle poole pöördudes lahkute rahulolevana ja kasusaajana. Edukus tähendab meie jaoks mõlemapoolset rahulolu, kasumlikkust, efektiivsust ja pikaajalisust. Meie pikaajaliseks eesmärgiks on muuta finantsmaailm igale kliendile mõistetavaks.

MISSIOON

Meie missiooniks on aidata mõista nii eraisiku kui ka ettevõtte tasandil raamatupidamist ja rahandust ning finantsmaailmaga seonduvat, teostades nende toimist läbi lihtsuse, pühendumise ja professionaalsuse. Meie väärtus seisneb finantsmaailma mõistmises.

VÄÄRTUSED

Üllad eesmärgid

Läbi kliendi eesmärkide realiseerumise paraneb nii kliendi kui ka teenuse osutaja motivatsioon uusi eesmärke seada.
Äriettevõtte eesmärgiks on kasumit teenida. Mittetulundusühingute eesmärgiks on efektiivselt tegutseda oma liikmete ja avalikkuse huvides.
Läbi eesmärkide realiseerumise luuakse uusi väärtusi.
Oma tegevuses lähtume efektiivsuse, usaldusväärsuse ja kliendikesksuse.

Pühendumine ja kirg

Läbi armastuse oma tegevuse vastu saavutame parimaid tulemusi. Finantsmaailm on meie jaoks töö-kirg-hobi üheskoos. Meie tahe on Teile abiks olla.

Lojaalsus meeskonnale ja kliendile

Läbi ühtse koostöö, aususe ja avatuse tagatakse täpne, õigeaegne ja kõiki osapooli rahuldav lahendus. Meil on kindlad ja usaldusväärsed koostööpartnerid, kelle abil me teostame oma missiooni.

Lihtsad reeglid

Oleme seisukohal, et paljud suudavad lihtsad asjad mõistetavalt raskeks teha, aga meie väärtus seisneb raskete asjade lihtsaks tegemises. Seetõttu lähtume oma tegevuses lihtsusest.

Innovaatilisus

Tehes täna samu toiminguid, mis eile, saame täna samasuguse tulemuse. Püüame mõelda nö “kastist” väljaspool ja aitame näha puude taga metsa. Uudsus on võimalik ka finantsmaailmas. Samuti oleme kursis viimaste seadusemuudatustega.

SEOTUD TEGEVUSED

Kontaktandmed

RL CONSULT OÜ
- koostöös loome väärtusi

Raul Lepik
Partner

Telefon: +372 5391 3018
E-post: info [ät] rlconsult.ee
Veebileht: www.rlconsult.ee

Pikk 59
68205, Valga linn
Eesti Vabariik

Kitsas 8
51003, Tartu linn
Eesti Vabariik

Reg.nr. 11230983 
KMKR.nr EE101095723 
Konto nr. (SEB pank) 
EE491010220054996011